Lopšelio-darželio kiemas praturtintas naujomis edukacinėmis aplinkomis

Lauko edukacinės erdvės suteikia galimybes prasmingai ir įdomiai leisti laiką gamtoje. Jos traukia eksperimentuoti, tyrinėti, ieškoti, pažinti ir atrasti, suvokti, pamilti gamtą, pajausti glaudų ryšį tarp žmogaus ir jį supančios aplinkos. Svarbu, kad lauko aplinka būtų funkcionali, dinamiška ir atvira, pritaikyta įvairių poreikių, gebėjimų šiuolaikiniams informacinių technologijų amžiaus vaikams. Atsižvelgdami į šituos kriterijus, įrengėme naujas lauko edukacines erdves, atnaujinome ugdomosios veiklos idėjas jose. Siekdami, kad mūsų ugdytiniai gebėtų tinkamai išnaudoti informacines technologijas, edukacines erdves praturtinome QR kodais, nuorodomis į augalų ir gyvūnų atpažinimo programėles iNaturalist ir PlantNet.

Visuomet džiaugiamės tėvų bei darbuotojų iniciatyvomis ir idėjomis, turtinant lopšelio-darželio aplinką įvairiomis priemonėmis, įrengiant naujas edukacines erdves. Glaudus bendradarbiavimas ir bendruomeniškumas – tai galinga varomoji jėga, vedanti link įdomaus ir kokybiško mūsų vaikų ugdymo(si).